Hygienický roztok na ruce s dávkovačem - 100 ml

Kód: C_DEZ_STA100LIQ1
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: STACHEMA
135 Kč –34 %
165 hygienicky roztok na ruce s davkovacem 100 ml
135 Kč –34 % 89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2022
  • Rychlý účinek - zabíjí viry již za 30 sekund
  • Snadné použití
  • Nevysušuje pokožku
  • Snižuje riziko infekce
  • 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

FungiTOL - hygienický roztok na ruce je roztok určený k rychlé hygienické ohraně rukou bey oplachu.

 

Návod na použití: Naneste na ruce 2x3 ml přípravku, intenzivně roztírejte minimálně 30 vteřin a nechte zaschnout. Není třeba oplachovat. Pro hygienickou ochranu rukou je vhodné použít FungiTOL - hygienický roztok na ruce několikrát denně. Doporučujeme před a po návštěvě WC, jídelen a společných prostor.

 

Skladování: V originálních obalech, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, při teplotě od +5 stupňů Celsia do +30 stupňů Celsia.

 

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Nepoužívat na sliznice a do otevřených ran, do očí a v jejich blízkosti. Výrobce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.

 

Nebezpečí: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm  a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Při požití vypláchněte ústa a nevyvolávejte zvracení. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah a obal předáním oprávněné osobě nebo předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

 

Výrobce: STACHEMA CZ s.r.o., Hasičská 1, Zibohlavy 280 02, Kolín, CZ

 

Obsahuje: 796 g/kg ethanol, 1,5 g/kg peroxid vodíku

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Hmotnost: 0.1 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení