ENMED® Respirátor FFP2 s gumičkami za hlavu - 10 ks

Kód: EN712_RESP10G
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ENMED®
102,25 Kč 84,50 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
6.2.2023

ENMED® FFP2 Respirátor nejvyšší třídy - 5 vrstev (FFP2), s účinností 95 % zachytí viry, bakterie, spory. Balení obsahuje 10 samostatně zabalených respirátorů.

Vlastnosti  5-ti vrstev FFP2:

  • První ochranná izolační vrstva (spun-bond)
  • Druhá filtrační vrstva (meltblown)
  • Třetí filtrační vrstva (meltblown)
  • Čtvrtá filtrační vrstva (filtrace spun-bond)
  • Pátá ochranná vrstva (šetrná k pokožce)

 Dokumentace: ENM - 712 dokumentaceFFP2Informační leták ENNávod FFP2 gumičkyProhlášení o shodě710 Series Technický list

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENMED® FFP2 Respirátor nejvyšší třídy - 5 vrstev, s účinností 95 % zachytí viry, bakterie, spory.

V souvislosti s koronavirovou epidemií jsme aktuálně zařadili do našeho portfolia kvalitní certifikované respirátory - ENMED® FFP2 na jedno použití. Respirátory mají všitý plíšek na pohodlné přizpůsobení horní části masky na nos. Jedná se o profesionální respirátory vhodné do zdravotnictví, státní správy, do firem a provozoven, ale i pro jednotlivce na osobní užití, mezi než patří ENMED® FFP2 - 712.

Ve shodě s příslušnou evropskou normou - značeno CE 2163 / PPE-1706.

Třída ochrany OOP; FFP2 EU EN149: 2001 + A1: 2009.

Velikost: 10,5 cm x 15,5 cm

Vlastnosti 5 vrstev:

  • První ochranná izolační vrstva (spun-bond)
  • Druhá filtrační vrstva (meltblown)
  • Třetí filtrační vrstva (meltblown)
  • Čtvrtá filtrační vrstva (filtrace spun-bond)
  • Pátá ochranná vrstva (šetrná k pokožce)

Balení (box): po 10 ks / karton - 32 boxů

 

U ROZBALENÉHO A POUŽITÉHO PRODUKTU NENÍ MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ (ODSTUPU OD SMLOUVY) Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ.

 

Respirátor je zařízení, které je určeno k ochraně proti částicím z vnějšího prostředí. Dle druhu respirátoru dochází k filtraci částic od prachu až po mikroorganismy a nebezpečné výpary či plyny.

 

JAK O RESPIRÁTOR PEČOVAT?

Respirátor je většinou jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození respirátoru, pohybuje se doba použitelnosti v řádu hodin, většinou vydrží osmihodinovou směnu. Respirátor lze opakovaně sundat a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval respirátorem povrchy. Respirátor se ovládá za tkanice či za gumičky. Respirátory nejsou určené k dezinfekci.

SPRÁVNÉ NASAZENÍ MASKY

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze.

Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

 

UCHOVÁVÁNÍ RESPIRÁTORŮ

Ideálním řešením je uzavřít čisté respirátory do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením respirátorů dezinfikována. Případně lze vložit respirátory do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými respirátory byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice). Respirátory uchovávejte v teplotě mezi 10 až 30 stupni Celsia a při relativní vlhkosti nižší než 70%. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření, zdrojů vysoké teploty a par rozpouštědel.

 

VAROVÁNÍ A OMEZENÍ
Před použitím si důkladně přečtěte všechny pokyny a ujistěte se, že máte produkt správně nasazený. Produkt nesmí být nikdy upravován. Před použitím zkontrolujte látku, zda není poškozená, což by mohlo ovlivnit ochrannou funkci respirátoru. Poškozené respirátory vyměňte. Při odstraňování kontaminovaných respirátorů je třeba postupovat opatrně, aby nedošlo ke kontaminaci uživatele nebezpečnými látkami. Pokud jsou respirátory znečištěné, je třeba před odstraněním masky dodržovat dekontaminační postupy.

 Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RESPIRÁTORY
Hmotnost: 0.1 kg

ENEMD - Výroba respirátorů a roušek

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz