EnMed® Lékařský izolační plášť jednorázový - PP+PE 30-40 GSM, antistatický

Kód: EN213_LIPXL EN213_LIPXXL EN213_LIPL Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ENMED®
52,51 Kč 43,40 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

EnMed® Lékařský izolační plášť jednorázový - PP+PE 30-40 GSM, antistatický (Level - 1)

 

Dokumentace: Technický list

Detailní informace

Detailní popis produktu

EnMed® Lékařský izolační plášť jednorázový - PP+PE 30-40 GSM, antistatický (Level -1) - 1 ks:

Izolační lékařské pláště ENMED jsou odolné vůči tekutinám a statické elektřině. Tyto pláště, které se používají k ochraně zdravotnického personálu, návštěvníků a pacientů před mikroorganismy a tělními tekutinami v případě izolace pacienta. Lékařské pláště lze také použít k ochraně návštěvníků v lékařském prostředí. Podle pokynů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí k prevenci izolace noste během chirurgických zákroků a při péči o pacienta při kontaktu s oděvem, krví, tělními tekutinami, sekrety a exkrementy lékařské izolační pláště k ochraně paží a exponovaných oblastí těla zdravotnického personálu.

Ve shodě s příslušnou evropskou normou.
EN ISO EN 13688:2013

Vlastnosti:
- non-woven - netkaná textilie (PP)
- polypropylenová vláknina - 20g/m2
- plášť vzadu vázaný na šňůrky
- manžety ukončené gumičkou

Dostupné barvy: bílá

Velikosti:  viz. technický list

Druhy: nesterilní

Velikosti: L, XL, XXL
Vysoký výkon s vysokým komfortem

Všechny naše pláště jsou navrženy tak, aby zlepšily výkon vašeho chirurgického týmu. Všechny chirurgické pláště ENMED jsou velkoryse střižené z hrudníku a paží pro větší pohodlí a svobodu pohybu. Široká škála velikostí a délek ENMEDu, špičková prodyšnost splňuje potřeby každého Klinické látky, které nositeli udrží pohodlí a sucho i při zdlouhavých procedurách. Většina našich chirurgických pláště je navržena s lepenými švy rukávů pro větší pohodlí a sílu.
 

Komplexní volba

Abychom uspokojili jakékoli preference v OR, nabízíme pět různých možností v látce, každá s vlastním odlišným stylem a výztuhou. To je důvod, proč mají lékaři s ENMED nejširší dostupný výběr z hlediska velikosti, délky, typu výztuže a konstrukce rukávu. Spolehlivá ochrana Tkaniny šatů ENMED nabízejí neuvěřitelnou ochranu. Každá róba neobsahuje latex a splňuje nebo překračuje minimální výkonnostní požadavky normy EN 13795 s velmi nízkou podšívkou. Materiály Essential a Advanced, vysoká hydrostatická hlavice a extra léčba odpuzující alkohol, poskytují nositelům potřebnou ochranu a pohodlí, které si zaslouží. Jedinečné šaty Ultimate nabízejí nepropustnou ochranu s výjimečnou prodyšností a chladem.
 

Snadné použití

Všechny chirurgické pláště ENMED mají intuitivní barevné kódování. Značky produktů, spojovací prostředky a záložky přenosu se zobrazují jako fialová pro standardní výkon nebo modrá pro vysoký výkon. Kapky jsou spojeny s americkými standardními úrovněmi AAMI 1 až 4 **. Tyto barvy, kapičky na plášti a také razítko na obou stranách pláště s velikostí a délkou usnadňují výběr ideálního pláště pro individuální požadavky jakéhokoli chirurgického zákroku.
 
 

SKLADOVÁNÍ A LIKVIDACE

Skladujte v suchém a čistém prostředí v původním obalu při teplotách v rozmezí 15 ° C až 25 ° C (58 ° F až 78 ° F) a při relativní vlhkosti nižší než 80%. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření, zdrojů vysoké teploty a par rozpouštědel. Skladovatelnost je 60 měsíců od data výroby při skladování, jak je uvedeno výše. S kontaminovaným oděvem zacházejte opatrně a v souladu s národními předpisy.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz