EnMed® Lékařský izolační plášť jednorázový - PP+PE 30-40 GSM, antistatický

Kód: EN213_LIPXL EN213_LIPXXL EN213_LIPL Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ENMED®
52,51 Kč 43,40 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

EnMed® Lékařský izolační plášť jednorázový - PP+PE 30-40 GSM, antistatický (Level - 1)

 

Dokumentace: Technický list

Detailní informace

Detailní popis produktu

EnMed® Lékařský izolační plášť jednorázový - PP+PE 30-40 GSM, antistatický (Level -1) - 1 ks:

Izolační lékařské pláště ENMED jsou odolné vůči tekutinám a statické elektřině. Tyto pláště, které se používají k ochraně zdravotnického personálu, návštěvníků a pacientů před mikroorganismy a tělními tekutinami v případě izolace pacienta. Lékařské pláště lze také použít k ochraně návštěvníků v lékařském prostředí. Podle pokynů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí k prevenci izolace noste během chirurgických zákroků a při péči o pacienta při kontaktu s oděvem, krví, tělními tekutinami, sekrety a exkrementy lékařské izolační pláště k ochraně paží a exponovaných oblastí těla zdravotnického personálu.

Ve shodě s příslušnou evropskou normou.
EN ISO EN 13688:2013

Vlastnosti:
- non-woven - netkaná textilie (PP)
- polypropylenová vláknina - 20g/m2
- plášť vzadu vázaný na šňůrky
- manžety ukončené gumičkou

Dostupné barvy: bílá

Velikosti:  viz. technický list

Druhy: nesterilní

Velikosti: L, XL, XXL
Vysoký výkon s vysokým komfortem

Všechny naše pláště jsou navrženy tak, aby zlepšily výkon vašeho chirurgického týmu. Všechny chirurgické pláště ENMED jsou velkoryse střižené z hrudníku a paží pro větší pohodlí a svobodu pohybu. Široká škála velikostí a délek ENMEDu, špičková prodyšnost splňuje potřeby každého Klinické látky, které nositeli udrží pohodlí a sucho i při zdlouhavých procedurách. Většina našich chirurgických pláště je navržena s lepenými švy rukávů pro větší pohodlí a sílu.
 

Komplexní volba

Abychom uspokojili jakékoli preference v OR, nabízíme pět různých možností v látce, každá s vlastním odlišným stylem a výztuhou. To je důvod, proč mají lékaři s ENMED nejširší dostupný výběr z hlediska velikosti, délky, typu výztuže a konstrukce rukávu. Spolehlivá ochrana Tkaniny šatů ENMED nabízejí neuvěřitelnou ochranu. Každá róba neobsahuje latex a splňuje nebo překračuje minimální výkonnostní požadavky normy EN 13795 s velmi nízkou podšívkou. Materiály Essential a Advanced, vysoká hydrostatická hlavice a extra léčba odpuzující alkohol, poskytují nositelům potřebnou ochranu a pohodlí, které si zaslouží. Jedinečné šaty Ultimate nabízejí nepropustnou ochranu s výjimečnou prodyšností a chladem.
 

Snadné použití

Všechny chirurgické pláště ENMED mají intuitivní barevné kódování. Značky produktů, spojovací prostředky a záložky přenosu se zobrazují jako fialová pro standardní výkon nebo modrá pro vysoký výkon. Kapky jsou spojeny s americkými standardními úrovněmi AAMI 1 až 4 **. Tyto barvy, kapičky na plášti a také razítko na obou stranách pláště s velikostí a délkou usnadňují výběr ideálního pláště pro individuální požadavky jakéhokoli chirurgického zákroku.
 
 

SKLADOVÁNÍ A LIKVIDACE

Skladujte v suchém a čistém prostředí v původním obalu při teplotách v rozmezí 15 ° C až 25 ° C (58 ° F až 78 ° F) a při relativní vlhkosti nižší než 80%. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření, zdrojů vysoké teploty a par rozpouštědel. Skladovatelnost je 60 měsíců od data výroby při skladování, jak je uvedeno výše. S kontaminovaným oděvem zacházejte opatrně a v souladu s národními předpisy.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení